IDEA

Narodziła się zupełnie przypadkiem, jeśli istnieją przypadki, podczas wyprawy rowerowej ze Szklarskiej Poręby do Jerozolimy, w którą wyruszyłem z moim przyjacielem Pawłem. Codziennie spotykaliśmy fantastycznych ludzi, zupełnie innych od tych których z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu. Wtedy też pomyślałem, że może również  na co dzień moglibyśmy częściej spotykać ludzi otwartych, mających marzenia, żyjących z pasją. Tak powstał pomysł spotkań podróżniczych, na które zapraszamy właśnie takich gości. Na pierwszym spotkaniu 16.04.2015 pojawiło się ponad 100 osób i to przekonało mnie do kontynuacji tego pomysłu. Obecnie spotykamy się regularnie raz w miesiącu.  

Na spotkania za każdym razem przychodzi ponad 200 osób. Gościliśmy m.in. Krzysztofa Wielickiego, Monikę Witkowską czy Tomka Michniewicza. 23 kwietnia 2016  zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie Vito Extreme –  Żyj z pasją w Łosickim Domu Kultury i sala zapełniła się do ostatniego miejsca.
W najbliższym czasie uruchomimy nasze spotkania – Żyj z pasją w kolejnym mieście.

Witek Michalak – CEO Vito Polska Sp z o.o.

 • Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

  Mark Twain
 • Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.

  Marcel Proust
 • Podróżowanie jest brutalne. Zmusza cię do ufania obcym i porzucenia wszelkiego co znane i komfortowe. Jesteś cały czas wybity z równowagi. Nic nie należy do ciebie poza najważniejszym – powietrzem, snem, marzeniami, morzem i niebem

  Cesare Pavese

AKTUALNOŚCI

Kwietniowe spotkanie VITO exTrEAM

Kwietniowe spotkanie VITO exTrEAM

 • Siedlce - 11.04.2019 r. godz. 18:00
  Aula Instytutu Biologii UPH ul. Prusa 12
 • Łosice - 12.04.2019 r. godz. 18:00
  Łosicki Dom Kultury ul. Piłsudskiego 4

Krzysztof opowie o:
- 4 miesiącach podróży rowerem,
- 6000 pokonanych kilometrów przed Polskę,
- 150 wizytach w domach obcych ludzi.

  Masz jakieś pytania? Chcesz dołączyć jako sponsor, a może sam chciałbyś nam opowiedzieć o swojej wyprawie? Pisz lub dzwoń. Chętnie odpowiemy na każde z nich.

  SPOTYKAMY SIĘ

  Siedlce – Aula Instytutu Biologii UPH ul. Prusa 12;
  Łosice – Łosicki Dom Kultury ul. Piłsudskiego 4;
  Międzyrzec Podl. – MOK ul. Warszawska 37

  EMAIL

  info@vitoextreme.pl

  TELEFON

  tel. +48 516 200 391

  Copyright © 2015 VITO exTrEAM – Designed by One.Px